PESMENPOL partnerem technicznym VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu.

Zawodnicy, którzy przyjadą w czerwcu do Starego Sącza będą strzelać gole do bramek wyprodukowanych przez firmę PESMENPOL. W ramach naszej już trzyletniej współpracy podkrakowska firma ufundowała specjalnie na Turniej Sokolika 2 komplety bramek.

Firma PESMENPOL jest wiodącym w Polsce producentem profesjonalnych urządzeń sportowych i dostawcą wyposażenia hal sportowych.

Oferta firmy obejmuje:

1. Wyposażenie obiektów sportowych
- Profesjonalny sprzęt do gier zespołowych (koszykówka, siatkówka, tenis, itp.)
- Wyposażenie stałe i ruchome obiektów sportowych
- Sprzęt do piłki ręcznej i nożnej (bramki, kabiny)
- Sprzęt gimnastyczny
- Wyposażenie szatni sportowych
- Szeroki asortyment akcesoriów sportowych: między innymi wózki i stojaki na piłki, wózki na materace itd.

2. Trybuny sportowe, wyposażenie widowni
Oferta trybun sportowych obejmuje wiele rodzajów trybun stałych, składanych teleskopowo, mobilnych, stanowiących wyposażenie zarówno obiektów sportowych, jak również sal konferencyjnych, sal koncertowych.
W ciągu ostatnich lat wyposażyliśmy w trybuny wiele obiektów sportowych takich jak boiska, stadiony, hale sportowe, sale konferencyjne.

3. Szafy i meble metalowe
Firma PESMENPOL jest producentem systemu szaf metalowych, stanowiących wyposażenie szatni zarówno w budynkach sportowych oraz użyteczności publicznej, jak i zakładów pracy i zakładów produkcyjnych.
Produkowane szafy cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania. Oferujemy krótkie terminy dostaw i możliwość dowolnej konfiguracji kolorystycznej poszczególnych elementów szaf.

4. Usługi technologiczne
Zobacz: CENTRUM TECHNOLOGICZNE.

5. Sprzęt do sprzątania
Ostatnim segmentem produkcji firmy PESMENPOL są urządzenia do utrzymywania czystości: zestawy i wózki do sprzątania oraz przejezdne pojemniki na odpady.

Wszystkie urządzenia są wdrażane do produkcji seryjnej w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne po przeprowadzeniu prób wytrzymałościowych i eksploatacyjnych. Efektem takich działań jest doskonała jakość urządzeń, co zapewnia im popularność wśród odbiorców krajowych i zagranicznych.
Poza działalnością produkcyjną firma prowadzi profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych. Przy użyciu najnowszych technologii montażu wykwalifikowana kadra pracowników wyposaża obiekty i hale sportowe po ich całkowitym wykończeniu, bez potrzeby wykonywania przygotowawczych prac budowlanych.

Firma PESMENPOL osiągnęła pozycję wiodącej firmy na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych dzięki wysoko rozwiniętym rozwiązaniom technicznym, nowoczesnym metodom produkcyjnym, wysoko zmotywowanym pracownikom i dużej trosce o Klientów. W okresie swojej działalności firma wyposażyła ponad 1500 obiektów sportowych w kraju i za granicą w urządzenia sportowe własnej produkcji

Do rozpoczęcia VIII turnieju pozostało


              
              
             

Kontakt do koordynatora
Tomasz Popiela mail : tpopiela2002@gmail.com

Informacje


Stronę odwiedziło :      gości

Ambasador turnieju
      


Można nas znaleźć
                       

Partnerzy główni              

Partnerzy współpracujący

Sponsor techniczny
Partner techniczny
Murawę przygotowuje
Turniej zabezpiecza


Patroni medialni
Zabezpieczenie medyczne
Oficjalny przewoźnik
Realizacja Video